бесплатна достава

TV BRACKET MOUNT 26″-63″, Flat, VESA up to 400×400, 50kg, 80094

380 ден

Нема на залиха

Остави имејл и ќе те известиме штом производот стане достапен...

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 380 ден
Дознај повеќе

SKU: 09580 Категорија: Ознаки: ,

Flat panel TV wall mount

Suitable for 26’’-63’’

  • Fits most 26’’-63’’ Flat Panel TV
  • Load Capacity: 50kg (max)
  • Vesa compliance: 200x200mm, 200x400mm, 300x300mm, 400x400mm

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.