уште 1 на залиха
бесплатна достава

SURVEILLANCE DVR 8CH BioVisio AHD 3008N

3.300 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 3.200 ден
Дознај повеќе

SKU: 11125 Категорија: Ознаки: ,

Surveillance DVR Specifications

  • Video Inputs: 8 x AHD 1080P
  • Video Output: HDMI, VGA, CVBS
  • Video Resolution: 1080P
  • Video Compression: H.264
  • Storage Capacity: Up to 4TB HDD
  • Network Interface: RJ45 Ethernet
  • Mobile App Support: Yes

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.