уште 1 на залиха
бесплатна достава

SURVEILLANCE DVR 4CH HCVR5104HG-EU

2.500 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 2.500 ден
Дознај повеќе

SKU: 11150 Категорија: Ознаки: ,

Specifications:

  • Video Input: 4-channel HDCVI, supports up to 1080P resolution
  • Audio Input: 1-channel
  • Video Compression: H.265+
  • Playback: Real-time playback
  • Video Outputs: VGA and HDMI
  • Mobile App: Viewing supported
  • Hard Drive Support: Supports up to 1 SATA hard drive (not included)
  • Power Supply: 12V DC
  • Operating Temperature: -10°C to +55°C

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.