уште 1 на залиха
бесплатна достава

SURVEILLANCE DVR 4CH BioVisio AHD BV-A702A-4H3

2.500 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 2.500 ден
Дознај повеќе

SKU: 11092 Категорија: Ознаки: ,

DVR Specifications

 • Supports 4-Channel 720p/1080p Resolution
 • Quick Access QR Code Remote Viewing on iPhone, iPad, and Android
 • Remotely Access Using Standard Windows Browsers
 • Connect to and Manage All Cameras on Your Network via Ethernet Cables
 • Multiple Trigger/Alarm Events: Recording, PTZ, FTP
 • Motion Detection: Each screen can be set to 396 (22 × 18) detection area
 • Video save HDD Space:
  • CIF: 5G / day / channel
  • D1: 20G / day / channel
  • 720P: 40G / day /channel
  • 1080P: 80 G/ day/channel
 • USB Backup

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.