бесплатна достава

SSD M.2 500GB Samsung 980 PRO NVMe PCIe Gen4 MZ-V8P500BW

Samsung NVMe SSD е напојуван со V-NAND технологија и овозможува до 7.000 MB/s секвенцијално читање и 5.000 MB/s запишување.

6.690 ден

На залиха

Цена со Basic членство: 6.400 ден
Цена со 1337 членство: 6.000 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX04590 Категорија: Ознака:
Brand:Samsung
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.