бесплатна достава

SSD M.2 250GB KINGSTON NV2 NVMe Gen4, SNV2S/250G

NV2 PCIe 4.0 NVMe SSD на Kingston е решение за складирање напојувано од Gen 4×4 NVMe контролер.

2.020 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 1.520 ден
Цена со 1337 членство: 930 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX04744 Категорија: Ознака:
Brand:Kingston
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.