бесплатна достава

SPEAKERS GOOGLE NEST HUB (2nd Gen) SMART SPEAKER, w/ TOUCH SCREEN 7″, CHARCOAL (anthracite gray) GA01892

5.710 ден

Нема на залиха

Остави имејл и ќе те известиме штом производот стане достапен...

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 5.270 ден
Дознај повеќе

SKU: 28127 Категорија: Ознаки: ,
Google Nest Hub (2nd Gen) – Product Description

Product Type: Smart display – LCD 7″

Localisation: United Kingdom

Speaker Type: Active

Amplifier: Integrated

Display: LCD – 7″ – 1024 x 600 – Touch Screen

Interfaces: Wi-Fi, Bluetooth

Intelligent Assistant: Google Assistant built-in – Direct

Streaming Services: Netflix, YouTube, Spotify, Chromecast, YouTube MUSIC, Disney+

Colour: Chalk

Dimensions (WxDxH): 17.74 cm x 6.95 cm x 12.04 cm

Weight: 558 g

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.