бесплатна достава

Слушалки Jabra Evolve 20 MS stereo со микрофон, 4999-823-109

Професионални слушалки со лесно управување на повици и одличен звук!

3.260 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство или Basic членство!
Цена со Basic членство: 3.100 ден
Цена со 1337 членство: 2.900 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX41127 Категорија: Ознака:
Brand:Jabra
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.