Слушалки ASUS ROG STRIX Fusion 300 7.1, w/Microphone, 1×3.5mm jack / USB, w/LED lightning, black, 90YH00Z1-B8UA00

Гејминг слушалките ROG Strix Fusion 300 со 7.1 виртуелен surround обезбедуваат извонредно аудио искуство и се компатибилни со компјутер, PS4, Xbox One и мобилни уреди. Уживајте во чисто и богато аудио благодарение на херметичкиот дизајн на комората и 50mm ASUS Essence драјвери. ROG хибридните ушни перничиња нудат топ звучна изолација а воедно и долготраен комфорт.

6.350 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство!
Цена со Basic членство: 5.850 ден
Цена со 1337 членство: 5.350 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX41177 Категорија: Ознака:
Бренд:Asus

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.