бесплатна достава

RAM меморија DDR4 32GB (2x16GB) 3600MHz G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK

8.150 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 7.800 ден
Цена со 1337 членство: 7.300 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX03390 Категорија: Ознака:
Brand:G.Skill
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.