бесплатна достава

Процесор AMD Ryzen 7 5700G 3.8 GHz Eight-Core AM4

19.990 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 19.390 ден
Цена со 1337 членство: 18.790 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX15219 Категорија: Ознака:
Brand:AMD
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.