бесплатна достава

Прочистувач на воздух CE Smart Air Purifier Xiaomi 3C, бел,320m3/h, AC-M14-SC

7.900 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 6.800 ден
Цена со 1337 членство: 4.380 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX09395 Категорија: Ознака:
Brand:Xiaomi
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.