бесплатна достава

Power bank Xiaomi Ultra 3 10000mAh Black (22W Fast charge) Dual input (Micro-USB, USB-C) /output( 2x USB-A, USB-C ), Black

1.570 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство или Basic членство!
Цена со Basic членство: 1.110 ден
Цена со 1337 членство: 670 ден
Дознај повеќе
SKU: XI Категорија: Ознака:
Brand:Xiaomi
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.