бесплатна достава

Подлога за маус Logitech Studio Series 230x200x2, GRAPHITE, 956-000049

Мазната и удобна платнена површина се одликува со фин ткаен материјал која овозможува помалку триење и користење на маусот без напор.

590 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 490 ден
Цена со 1337 членство: 200 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX07297 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.