бесплатна достава

Подлога за маус Logitech Studio Series 230x200x2, Dark Rose, 956-000050

590 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство или Basic членство!
Цена со Basic членство: 400 ден
Цена со 1337 членство: 140 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX7357 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.