бесплатна достава

Подлога за маус Logitech Studio Series 230x200x2, BLUE GREY, 956-000051

Мазната и удобна платнена површина се одликува со фин ткаен материјал која овозможува помалку триење и користење на маусот без напор.

590 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 490 ден
Цена со 1337 членство: 200 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX07298 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.