бесплатна достава

Паметен часовник Xiaomi Redmi Band Pro 1,47″ BLACK

Со 100% NTSC дисплеј, бендот обезбедува целосен опсег на бои за да уживате во неговото користење. Максималната осветленост од 450 нити ќе ви овозможи јасно да го гледате екранот дури и под сончева светлина. Дизајниран да биде со мала тежина, лентата е удобна за носење во текот на целиот ден.

2.500 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство или Basic членство!
Цена со Basic членство: 1.750 ден
Цена со 1337 членство: 800 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX43055 Категорија: Ознака:
Brand:Xiaomi
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.