бесплатна достава

MOUSEPAD LOGITECH POWERPLAY WIRELESS CHARGING SYSTEM, CLOTH & HARD 321x344x2, 943-000110

7.660 ден

Нема на залиха

Остави имејл и ќе те известиме штом производот стане достапен...

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 7.260 ден
Дознај повеќе

SKU: 07163 Категорија: Ознаки: ,

Dimensions

Length: 321 mm

Width: 344 mm

Depth: 43 mm

Control module height: 10 mm

Charging surface thickness: 2 mm

Cloth Mouse Pad thickness: 2 mm

Hard Mouse Pad thickness: 2 mm

Cable Length (Power/Charging): 1.83 m

Technical Specifications

While at Rest and Play: Wireless Charging

1 ms Wireless: LIGHTSPEED

Surface Options: Cloth or hard

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.