бесплатна достава

Механичка тастатура RIOTORO GHOSTWRITER PRISM RGB Cherry MX Brown KR700-XPBN

6.310 ден

На залиха

Цена со Basic членство: 5.710 ден
Цена со 1337 членство: 5.100 ден
Дознај повеќе
SKU: НЕЏ08142 Категорија: Ознака:
Бренд:Riotoro

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.