бесплатна достава

Механичка тастатура DUCKY ONE 2 SF RGB 65% PBT Double-shot keycaps Kailh BOX Brown, Black DKON1967ST-KUSPDAZTK

8.190 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 7.799 ден
Цена со 1337 членство: 6.599 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX08214 Категорија: Ознака:
Brand:Ducky

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.