бесплатна достава

Медиа плеер Google Chromecast со Google TV 4K HDR streaming 60fps, HDMI, Snow White GA01919-US

5.270 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство или Basic членство!
Цена со Basic членство: 4.000 ден
Цена со 1337 членство: 3.320 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX09388 Категории: , Ознака:
Brand:Google
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.