Маица #DDoSадно v1 + гратис стикери

Во чест на сериските DDoS напади кои се извршуваа во периодот од 4-ти јули до 11-ти јули, 2022 година, пуштаме во обем ограничена серија на маици.
Приходите од продажбата на #DDoSадно маиците ќе бидат исклучиво наменети за плаќање на Cloudflare сметките. :)

Висококвалитетна маица од 100% чешлан памук со дигитален принт + гратис стикери #DDoSадно.
Маиците се унисекс.

1.200 ден

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 699 ден
Дознај повеќе

SKU: ITMКDDOS1 Категорија: Ознаки: ,
Brand:it.mk
Големина

S, M, L, XL, XXL

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.