бесплатна достава

Маица 1337 Oktar v1

Висококвалитетна маица од 100% чешлан памук со дигитален принт.
Маиците се унисекс.

799 ден

Исчисти

Овој продукт може да го нарачаат корисници кои имаат 1337 членство.

Доколку немаш 1337 членство, нарачај тука.

SKU: ITM1337OKT Категорија: Ознака:
Бренд:it.mk
Големина

S, M, L, XL, XXL

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.