бесплатна достава

Маица 1337 Oktar v1

Висококвалитетна маица од 100% чешлан памук со дигитален принт.
Маиците се унисекс.

799 ден

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!

Овој продукт може да го нарачаат корисници кои имаат 1337 членство.

Доколку немаш 1337 членство, нарачај тука.

SKU: ITM1337OKT Категорија: Ознака:
Brand:it.mk
Големина

S, M, L, XL, XXL

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.