бесплатна достава

Logitech GAME WHEEL G29 DRIVING FORCE w/ pedals, for PS3, PS4, PC, 941-000112

18.500 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 18.000 ден
Цена со 1337 членство: 17.350 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX56011 Категорија: Ознака:
Бренд:Logitech

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.