бесплатна достава

Logitech Bluetooth аудио ресивер 980-000912

Oвој ресивер ти нуди безжично поврзување со повеќе звучници или домашни стерео системи. Едноставен и лесен за поставување, се поврзува со компјутерски звучници, стерео системи или AV приемници преку влезови од 3.5 мм или RCA. Откако ќе го поврзете со Bluetooth еднаш на телефонот, уредот автоматски повторно се поврзува кога телефонот е во домет.

2.290 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 2.190 ден
Цена со 1337 членство: 2.040 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX28059 Категорија: Ознаки: , , ,
Бренд:Logitech

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.