бесплатна достава

LED светло со сензор за движење Xiaomi Mi Night Light 2 (360° конфигурабилно) 2800K, MUE4115GL

800 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 600 ден
Цена со 1337 членство: 420 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX2 Категорија: Ознака:
Brand:Xiaomi
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.