бесплатна достава

Куќиште CASE BE QUIET! E-ATX Full-Tower Dark Base Pro 900rev.2, сребрена боја

Втората ревизија на be quiet! Dark Base Pro 900 куќиштето е за сите они кои очекуваат високи стандарди кога во прашање се модуларноста, компатибилноста и дизајнот.

  • 3x140mm Silent Wings 3 PWM
  • Fan controller
  • w/WINDOW
  • RGB
  • Integrated wireless charger
  • Silver BGW16

17.450 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 16.050 ден
Цена со 1337 членство: 15.270 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX02212 Категорија: Ознака:
Brand:be quiet!

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.