бесплатна достава

HDD 3,5″ 1TB TOSHIBA 5700RPM 32MB SATAIII DT01ABA100V

3.000 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 2.750 ден
Дознај повеќе

SKU: 04938 Категорија: Ознаки: ,
Brand:TOSHIBA

Model Name: TOSHIBA HDD 3,5″ 1TB

Specification

  • Form Factor: 3.5-inch
  • Interface: SATA 6 Gbit/s
  • Format: 512e
  • Buffer Size: 64 MiB or 32 MiB
  • Max Data Transfer Speed (1 TB): 1822 Mbit/s
  • Weight (Max): 1 TB 450 g
  • Capacity: 1 TB
  • Max Data Transfer Speed: 1443 Mbit/s
  • Power Consumption (Low Power Idle) (Typ.): 3.0 W

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.