бесплатна достава

Хард диск 3,5″ 8TB SEAGATE IronWolf Pro 7200RPM 256MB SATAIII ST8000NE001/2

18.400 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 17.850 ден
Цена со 1337 членство: 17.250 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX04658 Категорија: Ознака:
Brand:Seagate

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.