бесплатна достава

Гејминг Headset Aula Cold Flame со микрофон 1×3.5mm / 2×3.5mm / USB (for ilumination), 278486

1.520 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 1.370 ден
Цена со 1337 членство: 1.220 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX6 Категории: , Ознака:
Brand:AULA
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.