бесплатна достава

G.SKILL RAM DDR4 32GB (2x16GB) 4000MHz Trident Z RGB NEO F4-4000C18D-32GTZN

13.920 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 12.999 ден
Цена со 1337 членство: 12.520 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX03386 Категорија: Ознака:
Brand:G.Skill

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.