бесплатна достава

Extension PSU kit CoolerMaster ATX 24-pin, CPU 4+4-pin, PCI-E 8-pin x2, PCI-E 6+2-pin x2, 30cm w/cable clips во разни бои

3.590 ден

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 3.440 ден
Цена со 1337 членство: 3.240 ден
Дознај повеќе
SKU: Недостапно Категорија: Ознака:
Боја

BLACK, RED-BLACK, WHITE-BLACK

Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.