Екстерен хард диск WD Elements Portable Black 2,5” 2TB USB 3.0 WDBU6Y0020BBK-WESN

Преносливите хард дискови WD Elements со USB 3.0 нудат доверливо складирање на податоци со голем капацитет, брзи стапки на пренос на податоци, универзално поврзување. Преку поврзување на USB 3.0 порта, преносливиот хард диск WD Elements обезбедува брз пренос на податоци а уредот може многу да помогне во ситуации кога ви е потребен дополнителен простор на хард диск.

3.950 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 3.700 ден
Цена со 1337 членство: 3.450 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX04250 Категорија:
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Гаранција

720 денови – гарантен лист од Нексио

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.