бесплатна достава

Dell Монитор 32″ CURVED S3221QS 4K LED VA, 3840 x 2160, 4ms, со звучници

24.550 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 24.301 ден
Цена со 1337 членство: 24.101 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX06212 Категорија: Ознака:
Бренд:Dell

2xHDMI 2.0, DP, 2xUSB 3.0 downstream,1xUSB 3.0 upstream

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.