бесплатна достава

CPU AMD RYZEN 7 5800X, Octa Core, 4,7GHz 36MB s.AM4 100-100000063WOF, без кулер

  • 7nm Vermeer (Zen 3) 105W
  • 32MB L3 Cache
  • 4MB L2 Cache
  • Windows 11 Supported

26.410 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 25.820 ден
Цена со 1337 членство: 24.820 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX15180 Категорија: Ознака:
Бренд:AMD

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.