уште 1 на залиха
бесплатна достава

CASE RIOTORO ATX MID-TOWER CR500 w/WINDOW 2X120mm Red LED Fan, 1x120mm Rear Fan, Black

4.300 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 3.990 ден
Дознај повеќе

SKU: 02211 Категорија: Ознаки: ,
Brand:Riotoro

Model Name: RIOTORO CR500

Specification :

 • Details
  • Type: ATX Mid Tower
  • Color: Black
  • Case Material: SPCC (Cold Roll Steel) Metal with Tempered Glass Window
  • With Power Supply: No
  • Motherboard Compatibility: Micro ATX / ATX / Mini-ITX
  • Side Panel Window: Yes
  • Dust Filters: Yes
 • Expansion
  • Internal 3.5″ Drive Bays: 4
  • Internal 2.5″ Drive Bays: 4
  • Expansion Slots: 8
 • Front Panel Ports
  • Front Ports: 1 x USB 3.0 / 2 x USB 2.0 / Audio
 • Cooling System
  • 120mm Fans: Front: 2 x 120mm or 2 x 140mm (2 x 120mm LED Included), Rear: 1 x 120mm

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.