бесплатна достава

CABLES NET PATCH S/FTP CAT6a 2m Red

160 ден

Нема на залиха

Остави имејл и ќе те известиме штом производот стане достапен...

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со 1337 членство: 160 ден
Дознај повеќе

SKU: 13373 Категорија: Ознаки: ,
Generally
cable length
2m
cable standard
Cat6a
cable shielding
S/FTP (S-STP)
connection 1
RJ-45
connection 2
RJ-45
Coating connector contacts
gold

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.