бесплатна достава

Безжични слушалки за во уво Lenovo TWS, Bluetooth со микрофон, HT-05

1.500 ден

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 1.201 ден
Цена со 1337 членство: 1.050 ден
Дознај повеќе
SKU: Недостапно Категории: , Ознака:
Brand:Lenovo
Боја

БЕЛА, ЦРНА

Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.