бесплатна достава

Безжична тастатура Logitech MX Keys Mini Pale Gray Logi Bolt ready, w/Bluetooth 920-010499

6.290 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 6.040 ден
Цена со 1337 членство: 5.790 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX08290 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.