бесплатна достава

Безжичен звучник Google Home Mini, Charcoal, GA00216-SG

2.560 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 1.999 ден
Цена со 1337 членство: 999 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX28105 Категорија: Ознака:
Brand:Google
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.