бесплатна достава

Безжичен маус USB Logitech MX Master 3S w/Bluetooth Multi-device, graphite, Logi Bolt, 910-006559

7.400 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 7.000 ден
Цена со 1337 членство: 6.600 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX07337 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.