бесплатна достава

Безжичен маус USB Logitech MX Anywhere 2S w/Bluetooth Multi-device graphite, Unify, 910-005153

4.100 ден

Нема на залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 2.999 ден
Цена со 1337 членство: 1.999 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX07055 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.