Безжичен маус GLORIOUS MODEL O, MATTE BLACK, RGB, BAMF sensor 19K DPI, 69g (M to L hands)

Неверојатно лесен, двостепен маус за игри со поврзување без лаг и како што велат од Glorious, “молскавично” брзи перформанси овозможени од нивниот безжичен сензор BAMF. Моделот O Wireless има најниска безжична латентност* од кој било глушец маус во својата класа. Технологијата на најсовремената индустрија обезбедува респонзивни кликови и без двоен клик. Со тежина од само 69 ​​грама, со иста амбидекстерна форма како и наградуваниот жичен Model O.

*според производителот

6.850 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 5.650 ден
Цена со 1337 членство: 4.900 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX07273 Категорија:
Бренд:Glorious

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.