бесплатна достава

Безжичен гејминг headset Logitech G435 Ultra-light Bluetooth

5.290 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство или Basic членство!
Цена со Basic членство: 5.080 ден
Цена со 1337 членство: 4.910 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX41179 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.