бесплатна достава

Безжичен гејминг headset Logitech G435 Ultra-light Bluetooth 981-001074

5.290 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 5.091 ден
Цена со 1337 членство: 4.940 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX41180 Категорија: Ознака:
Brand:Logitech

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.