бесплатна достава

Жичен Game pad Nacon Compact (за PC, PS4), со Headset jack, BLACK, SLEH-00470

2.790 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство или Basic членство!
Цена со Basic членство: 2.650 ден
Цена со 1337 членство: 2.510 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX56083 Категорија: Ознака:
Brand:Nacon
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.