Безжичен Game pad Nacon Asymmetric (за PC, PS4), со Headset jack, BLACK, SLEH-00578

Користејќи го безжичниов контролер на Nacon Gaming компатибилен за PC и PS4 со батерија на полнење која држи во просек 7 часа, до 7 метри радиус од USB Bluetooth ресиверот и можност за конектирање на слушалки преку 3.5 mm jack директно во контролерот, контролеров може да ви помогне многу брзо да заборавите на сите стресови од денот пружајќи ви добро гејминг искуство.

3.950 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 3.700 ден
Цена со 1337 членство: 3.450 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX56086 Категорија:
Бренд:Nacon

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.