бесплатна достава

Android stick Xiaomi/Mi TV stick 4K, Android TV 11.0, Quad Core, 2GB RAM, 8GB STORAGE, BLACK, MDZ-27-AA

4.490 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на 1337 членство!
Цена со Basic членство: 4.190 ден
Цена со 1337 членство: 3.890 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX5 Категорија: Ознака:
Brand:Xiaomi
Доставувач

Производот го доставува и сервисира Нексио Компјутери ДОО, ул. Лондонска бр. 2-1/Лок. 6 Скопје

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.