бесплатна достава

Алат iFixIt Manta Driver Precision Bit Set 112 bit, IF145-392

Комплетот Manta е дизајниран за максимална корисност – го вклучува најширокот асортиман на iFixIt од 112 челични битови – комплетен со секој стил и големина што ќе ви требаат за било каква поправка. IFixIt Manta Driver Kit доаѓа со две премиум завртки кои имаат магнетни приклучоци за битови и свилено-мазни врвови за вртење.

5.250 ден

На залиха

Сакаш дополнителен попуст? Стани член со активирање на Basic членство или 1337 членство!
Цена со Basic членство: 4.960 ден
Цена со 1337 членство: 4.550 ден
Дознај повеќе
SKU: NEX58190 Категорија: Ознака:
Бренд:IFixIt

Рецензии

Сѐ уште нема препораки за овој производ.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ можат да остават препорака.